- Details
Article Index
The draw for all of the 2018 competitions at Skegness are shown below.
1.
Men’ Singles – Proctor Cup 2 Bowl Singles |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
10.45 |
B6 |
1 |
Lincolnshire |
v |
Cleveland B. Glen |
22-4 |
B |
Thur |
10.45 |
B2 |
1 |
Suffolk A. Leeks |
v |
Nottinghamshire |
16-21 |
C |
Tues |
4.45 |
C3 |
1 |
Northumberland R. Humes |
v |
Humberside |
20-21 |
D |
Tues |
11.45 |
C4 |
1 |
Norfolk D. Mills |
v |
Huntingdonshire C. Bates |
21-14 |
E |
Wed |
1.45 |
B5 |
1 |
North Cambs |
v |
Northamptonshire |
10-21 |
Round 2 |
||||||||
F |
Fri |
10.45 |
A6 |
2 |
Winner of E |
v |
Winner of C |
21-11 |
G |
Tues |
11.45 |
C2 |
2 |
North Essex K. Moore |
v |
Derbyshire |
15-21 |
H |
Wed. |
4.45 |
B3 |
2 |
Winner of D Norfolk D. Mills |
v |
Winner of A Lincolnshire |
13-21 |
J |
Fri |
9.15 |
B2 |
2 |
Durham |
v |
Winner of B Nottinghamshire |
11-21 |
Semi-final |
||||||||
X |
T.B.A |
S/F |
Winner of J Nottinghamshire |
v |
Winner of F |
19-21 | ||
Y |
T.B.A |
S/F |
Winner of H |
v |
Winner of G |
21-12 | ||
v |
||||||||
T.B.A |
Final |
Winner X |
V |
Winner Y |
1-0 |
2.
Men’ Singles – Lincolnshire Trophy 4 Bowl Singles |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
11.45 |
A6 |
1 |
Northamptonshire P. Dalliday |
v |
Huntingdonshire |
18-21 |
B |
Tues |
11.45 |
A4 |
1 |
Durham |
v |
Cleveland P. Harrison |
21-17 |
C |
Tues |
11.45 |
C6 |
1 |
Nottinghamshire D. Adams |
v |
Lincolnshire |
9-21 |
D |
Tues |
2.15 |
C6 |
1 |
North Cambs |
v |
North Essex |
6-21 |
E |
Tues |
11.45 |
C5 |
1 |
Norfolk |
v |
Derbyshire |
17-21 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
2. 15 |
B4 |
2 |
Northumberland |
v |
Winner of A Huntingdonshire S. Farrant |
21-16 |
G |
Tues |
3. 15 |
B1 |
2 |
Winner of E Derbyshire |
v |
Winner of B Durham |
12-21 |
H |
Wed |
9. 15 |
A5 |
2 |
Winner of D North Essex |
v |
Winner of C Lincolnshire |
12-21 |
J |
Wed |
9. 15 |
B4 |
2 |
Humberside |
v |
Suffolk D. Ramsbottom |
17-21 |
Semi-final |
||||||||
X |
Thur |
9.15 |
C3 |
S/F |
Winner of J |
v |
Winner of H |
17-21 |
Y |
Thur |
2.15 |
C1 |
S/F |
Winner of G |
v |
Winner of F |
12-21 |
Final |
||||||||
Sat |
9.15 |
A5 |
Final |
Winner X |
V |
Winner Y |
22-18 |
3.
Under 25 Singles Jim Pratt Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Wed |
1.45 |
C1 |
1 |
Nottinghamshire |
v |
North Essex |
14-21 |
B |
Tues |
4. 45 |
C1 |
1 |
Huntingdonshire |
v |
Lincolnshire D. Bristow |
13-21 |
C |
Wed |
1.45 |
C2 |
1 |
Norfolk A. Stimson |
v |
Humberside |
21-9 |
D |
Wed |
10.45 |
C4 |
1 |
Suffolk |
v |
Durham |
1-0 |
E |
Wed |
1.45 |
C4 |
Cleveland B. Henderson |
v |
Northumberland |
21-12 | |
Round 2 |
||||||||
F |
Thur |
10.45 |
B3 |
2 |
Winner of A North Essex |
v |
North Cambs |
21-19 |
G |
Thur |
10.45 |
A6 |
2 |
Derbyshire |
v |
Winner of D Suffolk |
15-21 |
H |
Thur |
3.15 |
B2 |
2 |
Winner of E Cleveland B. Henderson |
v |
Winner of B Lincolnshire D. Bristow |
14-21 |
J |
Thur |
1.45 |
A4 |
2 |
Winner of C Norfolk A. Stimson |
v |
Northamptonshire |
21-17 |
Semi-final |
||||||||
X |
T.B.A |
S/F |
Winner of F North Essex |
v |
Winner of H Lincolnshire D. Bristow |
5-21 |
||
Y |
T.B.A |
S/F |
Winner of G Suffolk |
v |
Winner of J Norfolk A. Stimson |
21-17 | ||
Final |
||||||||
T.B.A |
Final |
Winner X |
Winner Y |
15-21 |
4.
Men’ Veteran Singles – A. J. Ludham Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Thur |
2.15 |
C3 |
1 |
North Cambs |
v |
Suffolk P. Cook |
17-21 |
B |
Thur |
10.45 |
A1 |
1 |
Huntingdonshire W. Day |
v |
Durham |
15-21 |
C |
Thur |
10.45 |
B4 |
1 |
Northamptonshire |
v |
Derbyshire |
21-16 |
D |
Thur |
10.45 |
B5 |
1 |
Lincolnshire A. Dent |
v |
Norfolk E. Feaveryear |
0-1 |
E |
Thur |
10.45 |
B6 |
1 |
Northumberland |
v |
North Essex |
21-18 |
Round 2 |
||||||||
F |
Thur |
1.45 |
A1 |
2 |
Cleveland B. Maddison |
v |
Winner of C Northamptonshire |
14-21 |
G |
Thur |
1.45 |
A2 |
2 |
Winner of D Norfolk E. Feaveryear |
v |
Humberside |
8-21 |
H |
Fri |
9.15 |
A6 |
2 |
Winner of E Northumberland |
v |
Winner of A Suffolk P. Cook |
13-21 |
J |
Thur |
1.45 |
A5 |
2 |
Nottinghamshire |
v |
Winner of B Durham B. Fuller |
20-21 |
Semi-final |
||||||||
X |
Fri |
11.45 |
A4 |
S/F |
Winner of G Humberside |
v |
Winner of H |
18-21 |
Y |
Fri |
10.45 |
B1 |
S/F |
Winner of F Northamptonshire |
v |
Winner of J |
21-17 |
Final |
||||||||
TBA |
Final |
Winner of X |
Winner Y |
21-19 |
5.
Secretaries Singles – Jim DunnTrophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
1.45 |
B4 |
1 |
Lincolnshire |
v |
North Cambs P. Irons |
21-11 |
B |
Tues |
1.45 |
B5 |
1 |
North Essex |
v |
Derbyshire |
21-19 |
C |
Tues |
1.45 |
B6 |
1 |
Northamptonshire |
v |
Durham A. Jobling |
1-0 |
D |
Tues |
3.15 |
B6 |
1 |
Norfolk B, Sadler |
v |
Huntingdonshire |
14-21 |
E |
Wed |
10.45 |
C5 |
1 |
Nottinghamshire A. Turton |
v |
Humberside |
21-3 |
Round 2 |
||||||||
F |
Thur |
1.45 |
A6 |
2 |
Winner of C |
v |
Winner of E Nottinghamshire |
20-21 |
G |
Thur |
1.45 |
B3 |
2 |
Winner of A Lincolnshire |
v |
Winner of B North Essex |
13-21 |
H |
Thur |
9.15 |
B2 |
2 |
Cleveland C. Higgins |
v |
Northumberland |
11-21 |
J |
Thur |
3.15 |
B3 |
2 |
Winner of D Huntingdonshire |
v |
Suffolk P. Quilliam |
20-21 |
Semi-final |
||||||||
X |
Fri |
9.15 |
C5 |
S/F |
Winner of G North Essex |
v |
Winner of J Suffolk P. Quilliam |
16-21 |
Y |
Fri |
12.15 |
B1 |
S/F |
Winner of F Nottinghamshire A. Turton |
v |
Winner of H Northumberland |
17-21 |
Final |
||||||||
T.B.A. |
Final |
Winner X |
v |
Winner Y |
21-12 |
6.
Champion of Champion Singles – Suffolk Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Wed |
12. 15 |
B5 |
1 |
North Essex G. Rowland |
v |
Huntingdonshire S. Wilson |
10-21 |
B |
Wed |
9. 15 |
B5 |
1 |
Lincolnshire M. Thompson |
v |
Norfolk W. Burrage |
18-21 |
C |
Tues |
1.45 |
B3 |
1 |
Humberside |
v |
Cleveland |
6-21 |
D |
Wed |
9. 15 |
B6 |
1 |
Durham |
v |
Northumberland |
10-21 |
E |
Tues |
1.45 |
B2 |
1 |
Derbyshire |
v |
North Cambs |
21-4 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
1,45 |
C3 |
2 |
Nottinghamshire A.J. Rana |
v |
Suffolk |
20-21 |
G |
Wed |
4.45 |
B4 |
2 |
Winner of D Northumberland |
v |
Winner of A Huntingdonshire S. Wilson |
21-19 |
H |
Wed |
12. 15 |
B6 |
2 |
Winner of C Cleveland |
v |
Winner of E Derbyshire |
6-21 |
J |
Wed |
11.45 |
B4 |
2 |
Northamptonshire |
v |
Winner of B Norfolk W. Burrage |
21-19 |
Semi-final |
||||||||
X |
Wed |
4.45 |
A3 |
S/F |
Winner of F Suffolk |
v |
Winner of H Derbyshire |
18-21 |
Y |
T.B.A |
S/F |
Winner of G |
v |
Winner of J Northamptonshire G. Agger |
21-18 | ||
Final |
||||||||
T.B.A |
Final |
Winner X |
v |
Winner Y Northumberland |
21-18 |
7.
Gratton Men’s Pairs |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Wed |
12.15 |
C1 |
1 |
North Cambs |
v |
Northumberland D. Lovat |
20-10 |
B |
Wed |
12.15 |
C2 |
1 |
Cleveland |
v |
Norfolk N. Blyth |
8-18 |
C |
Wed |
4.45 |
A2 |
1 |
Suffolk J. Gill/ |
v |
North Essex S. Botten/ |
15-19 |
D |
Wed |
2.15 |
A6 |
1 |
Northamptonshire |
v |
Humberside |
15-21 |
E |
Wed |
12.15 |
C5 |
1 |
Nottinghamshire |
v |
Huntingdonshire C. Bates/ |
13-21 |
Round 2 |
||||||||
F |
Thur |
12. 15 |
A2 |
2 |
Winner of A North Cambs |
v |
Winner of E Huntingdonshire C. Bates/ |
16-20 |
G |
Thur |
12. 15 |
A4 |
2 |
Winner of D Humberside |
v |
Lincolnshire |
6-24 |
H |
Thur |
4. 45 |
B4 |
2 |
Durham |
v |
Winner of C North Essex S. Botten/ |
16-17 |
J |
Thur |
9. 15 |
A4 |
2 |
Derbyshire |
v |
Winner of B Norfolk N. Blyth / |
20-21 |
Semi-final |
||||||||
X |
Fri |
9. 15 |
B5 |
S/F |
Winner of H |
v |
Winner of J Norfolk N. Blyth / |
20-15 |
Y |
Fri |
9. 15 |
B6 |
S/F |
Winner of G Lincolnshire |
v |
Winner of F |
16-17 |
Final |
||||||||
T.B.A |
Final |
Winner X |
Winner Y |
15-14 |
8.
Mixed Pairs A. J. Ludham Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
09.15 |
B1 |
1 |
Northumberland |
v |
Northamptonshire |
13-18 |
B |
Tues |
09.15 |
B2 |
1 |
Humberside |
v |
Durham D. Paterson/ K. Paterson |
13-23 |
C |
Tues |
09.15 |
B3 |
1 |
North Essex |
v |
Nottinghamshire |
21-9 |
D |
Tues |
09.15 |
B4 |
1 |
Suffolk D. Hambling/ J. Hambling |
v |
Norfolk |
14-18 |
E |
Tues |
09.15 |
B5 |
1 |
Derbyshire |
v |
Lincolnshire |
27-5 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
09.15 |
C2 |
2 |
Winner of C North Essex |
v |
Winner of E Derbyshire |
16-15 |
G |
Tues |
4.45 |
C6 |
2 |
North Cambs |
v |
Winner of B Durham D. Paterson/ K. Paterson |
17-19 |
H |
Wed |
09.15 |
C4 |
2 |
Winner of A Northamptonshire |
v |
Huntingdonshire |
8-24 |
J |
Wed |
09.15 |
C5 |
2 |
Cleveland |
v |
Winner of D Norfolk |
16-17 |
Semi-final |
||||||||
X |
Wed |
4.45 |
A4 |
S/F |
Winner of H Huntingdonshire |
v |
Winner of G |
21-11 |
Y |
Thur |
10.45 |
A2 |
S/F |
Winner of F North Essex |
v |
Winner of J Norfolk |
11-17 |
Final |
||||||||
Fri |
2.15 |
A2 |
Final |
Winner X |
Winner Y Norfolk |
9-24 |
9.
Senior Pairs Norfolk Cup |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
10.45 |
B1 |
1 |
Northumberland |
v |
Durham P. Connelly/ |
12-21 |
B |
Tues |
10.45 |
B2 |
1 |
Cleveland |
v |
Huntingdonshire |
20-9 |
C |
Tues |
9. 15 |
C3 |
1 |
Nottinghamshire |
v |
North Essex S. Botten/ |
14-22 |
D |
Tues |
10.45 |
B3 |
1 |
Suffolk K. Brown-Warr/ M. Golston |
v |
Lincolnshire |
7-16 |
E |
Tues |
10.45 |
B4 |
1 |
North Cambs |
v |
Northamptonshire |
16-10 |
Round 2 |
||||||||
F |
Tues |
4.45 |
C2 |
2 |
Winner of A Durham |
v |
Winner of D Lincolnshire |
22-16 |
G |
Tues |
4.45 |
B1 |
2 |
Winner of B Cleveland |
v |
Norfolk J. Rusted |
21-11 |
H |
Wed |
1.45 |
C6 |
2 |
Winner of E North Cambs |
v |
Humberside |
22-20 |
J |
Tues |
4. 45 |
C4 |
2 |
Winner of C North Essex S. Botten/ |
v |
Derbyshire |
15-17 |
Semi-final |
||||||||
X |
Thur |
1,45 |
B4 |
S/F |
Winner of F Durham |
v |
Winner of H North Cambs |
20-4 |
Y |
T,B.A |
S/F |
Winner of G Cleveland |
v |
Winner of J Derbyshire C. Allsop/ |
17-13 | ||
Final |
||||||||
T.B.A |
Final |
Winner X Durham |
v |
Winner Y Cleveland |
15-10 |
10.
Senior Mixed Pairs: The Presidents Cup |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
2. 15 |
A6 |
1 |
Nottinghamshire D. Adams/ |
v |
Northamptonshire |
27-7 |
B |
Tues |
12.15 |
B1 |
1 |
Lincolnshire |
v |
Durham W. Upsall/ |
14-19 |
C |
Tues |
12.15 |
B2 |
1 |
Suffolk T. Thacker/ N. Rutherford |
v |
Humberside |
12-20 |
D |
Tues |
12.15 |
B3 |
1 |
North Cambs |
v |
Norfolk |
10-21 |
E |
Tues |
3.15 |
B4 |
1 |
Derbyshire |
v |
Cleveland |
17-19 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
4.45 |
B6 |
2 |
Winner of E Cleveland |
v |
Huntingdonshire |
24-16 |
G |
Wed |
12.15 |
C4 |
2 |
Winner of A Nottinghamshire D. Adams/ |
v |
Northumberland |
22-7 |
H |
Thur |
3.15 |
B5 |
2 |
Winner of B Durham |
v |
North Essex |
23-6 |
J |
Wed |
4.45 |
B5 |
2 |
Winner of C Humberside |
v |
Winner of D Norfolk |
15-16 |
Semi-final |
||||||||
X |
Fri |
12.15 |
B4 |
S/F |
Winner of J Norfolk |
v |
Winner of H Durham W. Upsall/ |
17-22 |
Y |
Fri |
12.15 |
B3 |
S/F |
Winner of F Cleveland |
v |
Winner of G Nottinghamshire D. Adams/ |
19-14 |
Final |
||||||||
Final |
Winner X Durham |
Winner Y |
19-11 |
11.
2 Bowl Rinks Stoddard Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
09.15 |
A1 |
1 |
Derbyshire |
v |
Durham |
23-9 |
B |
Tues |
09.15 |
A2 |
1 |
North Essex |
v |
Northumberland |
13-14 |
C |
Tues |
09.15 |
A3 |
1 |
Cleveland |
v |
North Cambs |
22-10 |
D |
Tues |
09.15 |
A4 |
1 |
Norfolk |
v |
Nottinghamshire |
19-14 |
E |
Tues |
09.15 |
A5 |
1 |
Suffolk |
v |
Lincolnshire |
17-12 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
9.15 |
A6 |
2 |
Winner of B Northumberland |
v |
Huntingdonshire |
8-20 |
G |
Wed |
9.15 |
B1 |
2 |
Winner of A Derbyshire |
v |
Winner of D Norfolk R. Lloyd |
20-12 |
H |
Wed |
9.15 |
B3 |
2 |
Winner of E Suffolk |
v |
Humberside |
19-20 |
J |
Wed |
9.15 |
B2 |
2 |
Winner of C Cleveland |
v |
Northamptonshire |
12-21 |
Semi-final |
||||||||
X |
Thur |
9.15 |
C5 |
S/F |
Winner of G Derbyshire |
v |
Winner of F Huntingdonshire |
15-19 |
Y |
Thur |
9.15 |
C6 |
S/F |
Winner of H Humberside |
v |
Winner of J Northamptonshire |
11-23 |
Final |
||||||||
Fri |
2.15 |
C4 |
Final |
Winner X Huntingdonshire |
v |
Winner Y |
11-22 |
12.
3 Bowl Rinks Frank Holmes Shield |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
2.15 |
C1 |
1 |
Lincolnshire |
v |
Derbyshire |
19-8 |
B |
Tues |
2.15 |
C2 |
1 |
Cleveland |
v |
Durham |
23-14 |
C |
Tues |
2.15 |
C4 |
1 |
Huntingdonshire |
v |
Humberside |
11-17 |
D |
Tues |
2.15 |
C5 |
1 |
Norfolk C. Derry/ |
v |
Northamptonshire |
15-14 |
E |
Tues |
2.15 |
C3 |
1 |
Suffolk |
v |
Nottinghamshire |
9-16 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
2.15 |
A1 |
2 |
North Cambs |
v |
Winner of C Humberside |
16-12 |
G |
Wed |
2.15 |
A2 |
2 |
Winner of A Lincolnshire A. Smith/ |
v |
Winner of E Nottinghamshire |
16-18 |
H |
Wed |
2.15 |
A3 |
2 |
Northumberland |
v |
Winner of B Cleveland |
21-6 |
J |
Wed |
2.15 |
A4 |
2 |
North Essex |
v |
Winner of D Norfolk C. Derry/ |
16-17 |
Semi-final |
||||||||
X |
Thur |
2.15 |
C2 |
S/F |
Winner of G Nottinghamshire |
v |
Winner of F North Cambs |
12-23 |
Y |
Thur |
2.15 |
C4 |
S/F |
Winner of H Northumberland |
v |
Winner of J Norfolk C. Derry/ |
16-10 |
Final |
||||||||
Fri |
2.15 |
C3 |
Final |
Winner X North Cambs |
v |
Winner Y |
12-22 |
13.
2 Bowl Mixed Rinks Marie Denny Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Tues |
11.45 |
A1 |
1 |
Northamptonshire |
v |
North Cambs |
17-15 |
B |
Tues |
11.45 |
A2 |
1 |
Suffolk |
v |
Derbyshire |
22-14 |
C |
Tues |
11.45 |
A3 |
1 |
Lincolnshire |
v |
Northumberland |
16-18 |
D |
Tues |
9.15 |
A6 |
1 |
Cleveland |
v |
Norfolk C. Derry/ |
10-23 |
E |
Tues |
11.45 |
A5 |
1 |
Huntingdonshire |
v |
North Essex |
10-23 |
Round 2 |
||||||||
F |
Wed |
11.45 |
A5 |
2 |
Winner of C Northumberland |
v |
Winner of B SuffolkJ. Alderton/ T. Leftley/ D. Cattermole |
19-15 |
G |
Wed |
11.45 |
B1 |
2 |
Nottinghamshire R. Johnson/ |
v |
Winner of E North Essex |
18-15 |
H |
Wed |
11.45 |
B2 |
2 |
Humberside |
v |
Winner of D Norfolk C. Derry/ |
27-17 |
J |
Wed |
11.45 |
B3 |
2 |
Durham |
v |
Winner of A Northamptonshire |
7-27 |
Semi-final |
||||||||
X |
Thur |
11.45 |
C3 |
S/F |
Winner of H Humberside |
v |
Winner of F Northumberland |
17-13 |
Y |
Thur |
11.45 |
C4 |
S/F |
Winner of G Nottinghamshire R. Johnson/ |
v |
Winner of J Northamptonshire |
22-15 |
Final |
||||||||
T.B.A |
Final |
Winner X Humberside |
v |
Winner Y Nottinghamshire R. Johnson/ |
7-22 |
14.
Open Under 25’s Pairs John Woollard Trophy |
||||||||
Tie |
Day |
Time |
Rink |
Rnd |
Score……. |
|||
A |
Wed |
10. 45 |
B6 |
1 |
North Essex |
v |
North Cambs |
15-21 |
B |
Wed |
3. 15 |
B5 |
1 |
Lincolnshire |
v |
Durham |
18-12 |
C |
Thur |
12. 15 |
B3 |
1 |
Norfolk |
v |
Northumberland |
17-18 |
D |
Tues |
3. 15 |
B5 |
1 |
Huntingdonshire |
v |
Northamptonshire |
18-20 |
E |
Thur |
12. 15 |
B5 |
1 |
Humberside |
v |
Nottinghamshire |
10=22 |
Round 2 |
||||||||
F |
Thur |
3.15 |
A4 |
2 |
Derbyshire |
v |
Winner of C Northumberland |
19-18 |
G |
Thur |
9.15 |
A5 |
2 |
Winner of B Lincolnshire |
v |
Cleveland |
11-20 |
H |
Thur |
9. 15 |
B5 |
2 |
Winner of A North Cambs |
v |
Winner of D Northamptonshire |
23-15 |
J |
Thur |
3.15 |
A6 |
2 |
Winner of E Nottinghamshire K. Johnson/ |
v |
Suffolk |
7-26 |
Semi-final |
||||||||
X |
Fri |
11.45 |
A1 |
S/F |
Winner of J Suffolk |
v |
Winner of G Cleveland |
17-14 |
Y |
Fri |
11.45 |
A2 |
S/F |
Winner of H |
v |
Winner of F |
9-20 |
T.B.A |
Final |
Winner of X |
v |
Winner of Y |
18-10 |